RESTAURACE

Restaurace Pahrbek

Od 1.3.2019 otevíráme restauraci. Provozní doba bude zpočátku 11:00 - 18:00. O prodloužení provozní doby Vás budeme informovat.

Stylová restaurace je funkční jako sál pro uspořádání oslav, soukromých i firemních akci, svateb. Kapacita restaurace je 100 osob. Více informací na www.restauracepahrbek.cz.

Nabídka stravování

V roce 2019 nabízíme snídaně, polopenze či plné penze. Snídaně budou podávány formou švédského stolu při minimálním počtu 15 osob, jinak formou servírování na talíři. U obědů a večeří bude výběr minimálně ze dvou jídel a každý pokrm bude servírován na talíři.

  • cena snídaně je 125,-/osoba, pro dítě do 15-ti let je 95,-/osoba
  • cena polopenze je 250,-/osoba, pro dítě do 15-ti let je 195,-/osoba
  • cena plné penze je 390,-/osoba, pro dítě do15-ti let je 300,-/osoba

Rychlé občerstvení s posezením na venkovní terase

Ubytovaným hostům i krátkodobým návštěvníkům moderního rekreačního areálu Pahrbek u Napajedel jsou k dispozici služby rychlého občerstvení formou bufetu, které je za příznivého počasí otevřeno od devíté hodiny ranní nejméně do 20 hodin večer. Vedle pestré palety nápojů, cukrovinek, slaných tyčinek či bramborových lupínků, tvoří stálou nabídku rychlého občerstvení především široký sortiment čerstvých polévek, hotových jídel a dalších produktů poctivé domácí kuchyně.

Součástí bufetu je venkovní zastřešená terasa s kapacitou více než 100 míst k sezení. Hosté areálu si tak mohou zakoupená jídla či nápoje vychutnat v klidu a v pohodě, v kultivovaném prostředí s výhledem na vodní hladinu.


 

Online rezervace

Zarezervujte si nezapomenutelnou dovolenou z klidu Vašeho domova.

rezervovat

Sportovní vyžití

Rekreační areál PAHRBEK nabízí spoustu relaxačních a sportovních vyžití.

více informací

Restaurace

Výborná kuchyně a posezení v moderním prostředí s nádherným výhledem.

zjistit více